Toplam Kalite Yönetimi

Toplam Kalite Yönetimi
Sektöründe Ulusal Kalite Hareketi’ne Katılan İlk Kuruluş

Kuruluşumuzda Toplam Kalite Yönetim Sistemi anlayışımız doğrultusunda EFQM Mükemmellik Modeli, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim standartları uygulanmaktadır.

Cüno Tekstil; Türk hazır giyim sektöründe Ulusal Kalite Hareketi’ne katılan ve Avrupa Kalite Yönetim Vakfı’nın (EFQM) ulusal iş birliği ortağı olan KalDer’ den 2007 yılında “Mükemmellikte Kararlılık” ve 2010 yılında “EFQM Mükemmellikte Yetkinlik” belgesini almaya hak kazanan sektöründe ilk kuruluş olarak bu konuda liderliğini ortaya koymuştur.

Yalnız belge almakla işin bitmeyeceğinin, tam tersine durağı belli olmayan ileriye doğru bir yolculuğa çıktığımızın bilincindeyiz. Kaliteyi sadece ürün kalitesi olarak düşünmüyoruz. Sistem kalitesi, insan kalitesi, üretim kalitesi, tedarik kalitesi, hizmet kalitesi ve müşteri kalitesi olarak geniş bir perspektifle ele alıyoruz. Biz, Cüno Tekstil olarak, Toplam Kalite çalışmaları doğrultusunda ürünlerimizin ve tüm faaliyetlerimizin kalitesini daha da artırmayı hedefliyoruz.